Hakkımızda

KUMSAL OTOMOTİV

Kumsal Yedek Parça Aks. Otom. Ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. temellerini 1982 yılında İstanbul Taksim Feridiye Caddesinde “Öz Fiat Par” adıyla atmıştır. Kurucusu Halil PATLAK’dır. Bu ünvanla yaklaşık 36 yıl oto yedek parça işinde hizmet verdikten sonra 1996li yıllarda yenilik yaparak aksesuar alım satışını da işlerinin içerisine katarak devam etmiştir.1982 yılından başlayarak 1996 yılına kadar yedek parça satışıyla hizmet verdikten sonra, 1996 yılında oğullarıyla bir araya gelmesi ile “Kumsal Yedek Parça Aks. Otom. Ve İnş. San. Tic. Ltd.’’ adı altında aile şirketi kurulmuştur. 1996 yılından itibaren günümüze toptan oto yedek parça satışı ve oto aksesuar ile gelen “Kumsal Yedek Parça Aks. Otom. Ve İnş. San. Tic. Ltd.” 1.500m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Şu an bayisi olduğumuz firmaların gerek üretimlerini gerekse ithal ettikleri mamulleri Doğu Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Ege, Marmaris ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine pazarlamaktayız.

HEDEFİMİZ: Sahip olduğumuz kaliteli bayiliklerimiz içerisine uyumlu yeni bayilikler ekleyerek kaliteli müşterilerimizle kazan kazan anlayışıyla  hızlı bir şekilde hizmet etmek. Çok hızla gelişen otomotiv aksesuar sektöründe ürün gamımızı genişleterek gerek kendimizi yenilemek gerekse kurumsallık adına gelişebilmek için tüm çabamızı ve enerjimizi sonuna kadar kullanmaktır.

Misyonumuz;

Kumsal Yedek Parça Aks. Otom. Ve İnş. San. Tic. Ltd. olarak;

* Faaliyet alanında lider konuma erişmek,

* Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, uzun vadeli iş birlikleri kurmak,

* Kaliteli, kesintisiz, maliyetleri asgari düzeye indirerek ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmak,

* Çalışanların çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Kumsal Yedek Parça Aks. Otom. Ve İnş. San. Tic. Ltd. olarak;

“Faaliyette bulunduğumuz oto yedek parça ve aksesuar sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak ülkemizde lider şirketler arasına girmek ve başarılarımızı sürekli kılarken, kaliteli, dürüst, güvenilir, etik değerlere sahip olma ilkelerimizi geleceğe taşımaktır.”

Ürünlerimiz, kampanyalarımız ve ödeme avantajlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın.